Anasayfa

HAKEMLERİN DİKKATİNE

     Federasyon müsabakalarına isimleri yazılı olup gidemeyecek olanlar mazeret dilekçelerini federasyona göndermeleri ve Özcan ŞEN'e telefonla bilgi vermeleri gerekmektedir.

HAKEMLERİN DİKKATİNE

     Hakem semineri 27.02.2017 Pazartesi günü saat:18.00'de yapılması düşünülmektedir. Yer ve gün bilgisi güncellemeleri sitemizde yayınlanacaktır.

KURULUŞLAR ARASI LİG MÜSABAKALARI

     Kuruluşlar arası lig müsabakaları 04-05.03.2017 tarihlerinde saat:09.00'da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonu masa tenisi salonunda yapılması düşünülmektedir. Tarih ve yer değişikliği olduğunda sitemizde yayınlanacaktır.

FAALİYET PROGRAMI

     2017 yılı 1. dönem faaliyet programımız Samsun GHSİM ve Federasyonumuz tarafından onaylanmış olup yapılması düşünülen müsabakalar ve seminerler için tıklayınız...

YILDIZLAR 1. KLASMAN MÜSABAKALARI

     Faaliyet programımızda yer alan Yıldızlar 1. Klasman müsabakaları 15 Ocak 2017 Pazar günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

KURULUŞLAR LİGİNE KATILACAK TAKIMLAR

     Kuruluşlar ligine katılacak takımların evraklarını en geç 17.02.2017 Cuma gününe kadar il temsilcisi onayı aldıktan sonra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne ulaştırmaları gerekmektedir.
Kuruluşlar Ligi Türkiye Şampiyonası talimatı için tıklayınız...

ANALİG İL KARMASI SEÇME MÜSABAKALARI

     2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Analig il karması seçme müsabakaları 31 Aralık 2016 Cumartesi günü  Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...

LOVELET HALK TURNUVASI

   10-11 / 17-18 Aralık 2016 tarihlerinde düzenlenen Lovelet halk turnuvası Lovelet AVM'de yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

ANTRENÖR KURSU

   1. kademe yardımcı antrenörlük kursuna katılmak isteyenlerin yazımız ekinde bulunan dilekçeyi doldurarak Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.
Dilekçe için tıklayınız...
Not : Federasyon seçimi nedeniyle kurs ileri bir tarihe ertelenmiştir.

KÜÇÜKLER 1. KLASMAN

     2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Küçükler 1. Klasman müsabakaları 03 Aralık 2016 Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

GENÇLER OKUL MÜSABAKALARI

     2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Gençler Okul Müsabakaları 01-02 Aralık 2016 tarihlerinde Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonun yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

YILDIZLAR OKUL MÜSABAKALARI

     2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Yıldızlar Okul Müsabakaları 28-29 Kasım 2016 tarihlerinde Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonun yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

ATA OKUMUŞ - SİNAN TUĞAL HALK TURNUVASI

     2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Ata Okumuş - Sinan TUĞAL Öğretmenler Günü Halk Turnuvası Müsabakaları 27 Kasım 2016 tarihinde yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

GENÇLER 1. KLASMAN MÜSABAKALARI

   2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Gençler 1. Klasman müsabakaları 12 Kasım 2016 Cumartesi günü saat:09.00' da Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

CUMHURİYET HALK TURNUVASI MÜSABAKALARI

   2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Cumhuriyet Halk Turnuvası müsabakaları 29-30 Ekim 2016 Cumartesi-Pazar günleri Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

AMATÖR SPOR HAFTASI BAFRA MÜSABAKALARI

   22-23 Ekim 2016 Cumartesi-Pazar saat:14.00'da Bafra Gençlik Merkezinde yapılmış olan Amatör Spor Haftası Bafra masatenisi müsabakaları sonuçları için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

BÜYÜKLER 1. KLASMAN MÜSABAKALARI

   2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Büyükler 1. Klasman müsabakaları 15-16 Ekim 2016 Cumartesi-Pazar günleri Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

DEĞİŞEN OYUN KURALLARI

   Değişen öğüt kuralları için tıklayınız...

   Kural dışı servis işaretleri için tıklayınız...

YAKAKENT HALK TURNUVASI MÜSABAKALARI

   Yakakent Halk Turnuvası müsabakaları 07 Ağustos 2016 Pazar günü saat:09.00'da Yakakent Spor Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

ALAÇAM HALK TURNUVASI MÜSABAKALARI

   2016 faaliyet programımızda yer alan Alaçam Halk Turnuvası müsabakaları 28 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat:09.00'da Alaçam Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

   2016 faaliyet programımızda yer alan Yıldızlar İl Birinciliği müsabakaları 22 Mayıs 2016 Pazar günü saat:09.00'da Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

BÜYÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

   2016 faaliyet programımızda yer alan Büyükler İl Birinciliği müsabakaları 21 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat:09.00'da Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

HAVZA HALK TURNUVASI MÜSABAKALARI

   2016 faaliyet programımızda yer alan Havza Halk Turnuvası müsabakaları 15 Mayıs 2016 Pazar günü saat:09.00'da Havza 25 Mayıs Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

MİNİKLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

   2016 faaliyet programımızda yer alan Minikler İl Birinciliği müsabakaları 14 Mayıs 2016 Cumartesi günü Mustafa Dağıstanlı Masa Tenisi Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

27. VERGİ HAFTASI HALK TURNUVASI MÜSABAKALARI

      27. Vergi Haftası Halk Turnuvası müsabakaları 07-08 Mayıs 2016 tarihlerinde saat:09.00'da Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

KYK İLLER ARASI GRUP ELEMELERİ

      KYK İller Arası Masa Tenisi Turnuvası Grup Elemeleri müsabakaları 18-20 Nisan 2016 tarihlerinde Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda bulunan masa tenisi salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

KURULUŞLAR İL ŞAMPİYONLUĞU

   2015-2016 faaliyet programımızda yer alan Kuruluşlar İl Şampiyonluğu müsabakaları 09-10 Nisan 2016 tarihlerinde saat:09.00'da Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

BAFRA BAHAR ŞENLİĞİ

     2015-2016 faaliyet programımızda yer alan Bafra Bahar Şenliği müsabakaları 01-03 Nisan 2016 tarihleri arasında saat:09.00'da Bafra Yeni Kapalı Spor Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

K.Y.K. DOSTLUK VE SPOR ŞENLİĞİ  - DEĞİŞİKLİK

     K.Y.K. Dostluk ve Spor Şenliği müsabakaları 26-27 Mart 2016 Cumartesi-Pazar günleri saat:09.00'da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

     2015-2016 faaliyet programımızda yer alan Gençler İl Birinciliği müsabakaları 20 Mart 2016 Pazar günü saat:09.00'da Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

KÜÇÜKLER - MİNİKLER OKUL MÜSABAKALARI

     Küçükler-Minikler Okul Müsabakaları 16-18 Mart 2016 tarihlerinde Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup,
Küçükler sonuçları için tıklayınız... Fotoğraflar için tıklayınız...
Minikler sonuçları için tıklayınız... Fotoğraflar için tıklayınız...

KURULUŞLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI

     2015-2016 faaliyet programımızda yer alan Kuruluşlar Ligi Grup Müsabakaları 27 Aralık 2015 Pazar günü saat:09.00'da Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...
:Кушаю:



Reklam
Takvim
Masa Tenisi Oyna