Anasayfa

HAKEMLERİN DİKKATİNE

     Federasyon müsabakalarına isimleri yazılı olup gidemeyecek olanlar mazeret dilekçelerini federasyona göndermeleri ve Özcan ŞEN'e telefonla bilgi vermeleri gerekmektedir.

ULUSAL HAKEM SINAV SONUÇLARI

     Ulusal hakem sınav sonuçları açıklanmış olup sınava ilimizden katılan 14 hakem arkadaşımız sınavda başarılı olmuştur. Hakemlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Sınav sonuçları için tıklayınız...

DÜĞÜNÜMÜZ VAR

     İlimiz hakemlerinden Tuba ÇUHADAR'ın 25 Kasım 2017 Cumartesi günü saat:19.00'da Lovelet AVM Piramit Düğün Salonunda olan düğününe Samsun masa tenisi camiası davetlidir. Hakem arkadaşımıza bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Davetiye için tıklayınız...

ANALİG İL KARMASI SEÇME MÜSABAKALARI

    2017-2018 yılı faaliyet programımızda yer alan Analig İl Karması Seçme müsabakaları 12 Kasım 2017 Pazar günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

BÜYÜKLER 1. KLASMAN

    2017-2018 yılı faaliyet programımızda yer alan Büyükler 1. Klasman müsabakaları 11 Kasım 2017 Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

CUMHURİYET HALK TURNUVASI

      2017-2018 yılı faaliyet programımızda yer alan Cumhuriyet Halk Turnuvası müsabakaları 28 Ekim 2017 Cumartesi günü saat:09.00'de Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

HAKEM KLASMAN SINAVI SONUÇLARI

     09.10.2017 tarihinde ilimizde yapılan hakem klasman sınavı sonuçları açıklanmış olup sınavda başarılı olan hakemlerimizi tebrik ediyoruz. Klasman sınavı sonuçları için tıklayınız...

FAALİYET PROGRAMI

     2017-2018 yılı faaliyet programımız federasyonumuz tarafından onaylanmış olup tarafımıza gönderilmiştir. Faaliyet programı için tıklayınız...

HAKEM SEMİNERİ ve KLASMAN SINAVI

     Federasyonumuz M.H.K. üyesi Ali İhsan ORHON tarafından 10 Eylül 2017 Pazar günü Atatürk Spor Salonunda hakem semineri ve klasman sınavı yapılmış olup fotoğraflar için tıklayınız...

HAKEM VİZE ÜCRETİ

     2017-2018 sezonu hakem vize ücretleri belli oldu. Federasyonumuzun duyuru metni için tıklayınız...
Not: Sene başı hakem seminerinde dekontlar toplanacaktır.

GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ

  2017 yılı 1. dönem faaliyet programımızda yer alan Gençler İl Birinciliği müsabakaları 28 Mayıs 2017 Pazar günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

BAFRA BAHAR ŞENLİĞİ

  Bafra Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Bafra Bahar Şenliği müsabakaları 15-17 Mayıs 2017 tarihlerinde saat:09.00'da Bafra Eski Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...

YAKAKENT HALK TURNUVASI

      2017 yılı 1. dönem faaliyet programımızda yer alan Yakakent Halk Turnuvası müsabakaları 14 Mayıs 2017 Pazar günü Yakakent Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

HAVZA HALK TURNUVASI

      2017 yılı 1. dönem faaliyet programımızda yer alan Havza Halk Turnuvası müsabakaları 30 Nisan 2017 Pazar günü Havza Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

BÜYÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

  2017 yılı 1. dönem faaliyet programımızda yer alan Büyükler İl Birinciliği müsabakaları 29 Nisan 2017 Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

KYK İLLER ARASI GRUP ELEMELERİ

      KYK İller Arası Masa Tenisi Turnuvası Grup Elemeleri müsabakaları 21-23 Nisan 2017 tarihlerinde Bafra Yeni Spor Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

DÜNYA MASA TENİSİ GÜNÜ HALK TURNUVASI

    Dünya masa tenisi günü çerçevesinde düzenlenen 06 Nisan Dünya masa tenisi günü halk turnuvası müsabakaları 09 Nisan 2017 Pazar günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

     2017 yılı 1. dönem faaliyet programımızda yer alan Yıldızlar İl Birinciliği müsabakaları 08 Nisan 2017 Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

     2017 yılı 1. dönem faaliyet programımızda yer alan Küçükler İl Birinciliği müsabakaları 01 Nisan 2017 Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

TANIŞMA TOPLANTISI

     İl temsilciliğimize atanan Osman ABANOZ hakem-antrenörlere yönelik bilgi alışverişi ve tanışma toplantısı yapılmış olup fotoğraflar için tıklayınız...

KÜÇÜKLER - MİNİKLER OKUL MÜSABAKALARI

     Küçükler-Minikler Okul Müsabakaları 21-23 Mart 2017 tarihlerinde Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup, 
Küçükler sonuçları için tıklayınız...  Fotoğraflar için tıklayınız...
Minikler sonuçları için tıklayınız...   Fotoğraflar için tıklayınız...

KYK İL KARMASI SEÇME

     KYK il karması seçme müsabakaları 18-19 Mart 2017 tarihlerinde Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda bulunan masa tenisi salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...

KURULUŞLAR ARASI LİG

     Kuruluşlar arası lig müsabakaları 05.03.2017 Pazar günü Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda yapılmış olup. sonuçlar için tıklayınız...
Kuruluşlar Ligi Türkiye Şampiyonası talimatı için tıklayınız...

HAKEM SEMİNERİ

     27 Şubat 2017 salı günü yapılan semineri ile ilgili fotoğraflar için tıklayınız...

YILDIZLAR 1. KLASMAN

     Faaliyet programımızda yer alan Yıldızlar 1. Klasman müsabakaları 15 Ocak 2017 Pazar günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

LOVELET HALK TURNUVASI

   10-11 / 17-18 Aralık 2016 tarihlerinde düzenlenen Lovelet halk turnuvası Lovelet AVM'de yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

ANTRENÖR KURSU

   1. kademe yardımcı antrenörlük kursuna katılmak isteyenlerin yazımız ekinde bulunan dilekçeyi doldurarak Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne başvurmaları gerekmektedir.
Dilekçe için tıklayınız...
Not : Federasyon seçimi nedeniyle kurs ileri bir tarihe ertelenmiştir.

KÜÇÜKLER 1. KLASMAN

     2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Küçükler 1. Klasman müsabakaları 03 Aralık 2016 Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

GENÇLER OKUL MÜSABAKALARI

     2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Gençler Okul Müsabakaları 01-02 Aralık 2016 tarihlerinde Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonun yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

YILDIZLAR OKUL MÜSABAKALARI

     2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Yıldızlar Okul Müsabakaları 28-29 Kasım 2016 tarihlerinde Tekkeköy Yaşar Doğu Spor Salonun yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

ATA OKUMUŞ - SİNAN TUĞAL HALK TURNUVASI

     2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Ata Okumuş - Sinan TUĞAL Öğretmenler Günü Halk Turnuvası Müsabakaları 27 Kasım 2016 tarihinde yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

GENÇLER 1. KLASMAN

   2016 yılı 2. dönem faaliyet programımızda yer alan Gençler 1. Klasman müsabakaları 12 Kasım 2016 Cumartesi günü saat:09.00' da Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...
:Кушаю:



Reklam
Üyelik Girişi
Takvim
Saat
Hava Durumu
Anlık
Yarın
19° 22° 13°