Anasayfa

HAKEMLERİN DİKKATİNE

     Federasyonumuz tarafından 2019-2020 yılında hakemlerin ödeyeceği "Hakem Vize Ücretleri" belirlenmiştir. Hakem vize ücretleri için tıklayınız...
Not: Dekontların dijital veya kağıt ortamında Özcan ŞEN'e ulaştırılması gerekmektedir.

MİNİKLER OKUL MÜSABAKALARI

    Minikler okul müsabakaları 22-23 Mayıs 2019 Çarşamba-Perşembe günleri Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

KURULUŞLAR ARASI LİG MÜSABAKALARI

    2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Kuruluşlar Arası Lig müsabakaları 18 Mayıs 2019 Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Not: Türkiye Şampiyonası il kontenjanı arttırımı yapılabilmesi için Şener FİLİZ (05426738990) ile iritibata geçilmesi gerekmektedir. 

KÜÇÜKLER OKUL MÜSABAKALARI

    Küçükler okul müsabakaları 06-07 Mayıs 2019 Pazartesi-Salı günleri Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

ÇARŞAMBA HALK TURNUVASI

    2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Çarşamba Halk Turnuvası müsabakaları 28 Nisan 2019 Pazar günü Çarşamba Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

BÜYÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

    2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Büyükler İl Birinciliği müsabakaları 27 Nisan 2019 Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

BAFRA BAHAR ŞENLİĞİ

    Bafra Bahar Şenliği müsabakaları 25-26 Nisan 2019 Perşembe-Cuma günleri Bafra Yeni Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

YAKAKENT 100. YIL HALK TURNUVASI

     2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Yakakent 100. Yıl Halk Turnuvası müsabakaları 21 Nisan 2019 Pazar günü Yakakent Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

06 NİSAN DÜNYA MASA TENİSİ GÜNÜ HALK TURNUVASI

      2018-2019 faaliyet programımızda yer alan 06 Nisan Dünya Masa Tenisi Günü Halk Turnuvası müsabakaları 14 Nisan 2019 Pazar günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...

GENÇLER İL BİRİNCİLİĞİ

      2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Gençler İl Birinciliği müsabakaları 07 Nisan 2019 Pazar günü Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda bulunan masa tenisi salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

KYK YURTLAR ARASI MÜSABAKALAR

     HİS 2019 faaliyet programında yer alan KYK Dostluk ve Spor Şenliği  Müsabakaları 23-24 Mart 2019 Cumartesi-Pazar günleri Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

YILDIZLAR İL BİRİNCİLİĞİ

    2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Yıldızlar İl Birinciliği  Müsabakaları 17 Mart 2019 Pazar günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ

    2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Küçükler İl Birinciliği  Müsabakaları 16 Mart 2019 Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

YILDIZLAR 1. KLASMAN

     2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Yıldızlar 1. Klasman Müsabakaları 03 Mart 2019 Pazar günü Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda bulunan masa tenisi salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

 YILDIZLAR OKUL MÜSABAKALARI

    Yıldızlar Okul Müsabakaları 21-22 Şubat 2019 Perşembe - Cuma günleri  Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

ÖZEL SPORCULAR OKUL MÜSABAKALARI

     Özel Sporcular Gençler-Yıldızlar Okul Müsabakaları 20 Şubat 2019 Çarşamba günü Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda bulunan masa tenisi salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

ANALİG İL KARMASI SEÇME MÜSABAKALARI

     2018-2019 yılı faaliyet programımızda yer alan Analig İl Karması Seçme müsabakaları 05 Ocak 2019 Cumartesi günü Mustafa Dağıstanlı Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

ADAY HAKEM KURSU

     Federasyonumuz tarafından ilimizde 27-30 Aralık 2018 tarihleri arasında açılan aday hakem kursu 45 aday hakemin katılımıyla tamamlanmış olup sonuçları için tıklayınız... 
Fotoğraflar için tıklayınız...

ATA OKUMUŞ - SİNAN TUĞAL HALK TURNUVASI

     2018-2019 yılı faaliyet programımızda yer alan Ata OKUMUŞ - Sinan TUĞAL Öğretmenler Günü Halk Turnuvası müsabakaları 25 Kasım 2018 Pazar günü yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

GENÇLER OKUL MÜSABAKALARI

      2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Gençler Okul müsabakaları 19-21 Kasım 2018 Pazartesi-Salı-Çarşamba günleri Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

GENÇLER 1. KLASMAN

      2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Gençler 1. Klasman müsabakaları 18 Kasım 2018 Pazar günü Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...

CUMHURİYET HALK TURNUVASI

     2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Cumhuriyet Halk Turnuvası müsabakaları 29 Ekim 2018 Pazartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

KÜÇÜKLER 1. KLASMAN

      2018-2019 faaliyet programımızda yer alan Küçükler 1. Klasman müsabakaları 27 Ekim 2018 Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...

ULUSLAR ARASI HAKEM SINAVI

     Ülkemizden sınava giren ulusal hakemlerden 10 tanesi kazanmış olup, sınavı kazananlar arasında olan ilimiz hakemleri Vedat DEMİRCİ ve İbrahim BAŞ'ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

VETERAN İL BİRİNCİLİĞİ

      2017-2018 faaliyet programımızda yer alan Veteran İl Birinciliği müsabakaları 27 Mayıs 2018 Pazar günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

19 MAYIS HALK TURNUVASI

      2017-2018 faaliyet programımızda yer alan 19 Mayıs Halk Turnuvası müsabakaları 20 Mayıs 2018 Pazar günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

KYK İLLER ARASI GRUP ELEMELERİ

      KYK İller Arası Masa Tenisi Turnuvası Grup Elemeleri müsabakaları 20-22 Nisan 2018 tarihlerinde Bafra Yeni Spor Salonunda yapılmış olup, sonuçlar için tıklayınız...

ÇİFTLİ MÜSABAKALAR

             2017-2018 yılı faaliyet programımızda yer alan Çiftli Müsabakalar 
17 Şubat 2018 Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda yapılmış olup sonuçlar için tıklayınız...
Fotoğraflar için tıklayınız...

HAKEMLERİN DİKKATİNE

     Federasyonumuz tarafından 2017-2018 yılına ait hakem klasman listesi yayınlanmış olup, ilimiz hakemlerinin klasmanları için tıklayınız...

ULUSAL HAKEM SINAV SONUÇLARI

     Ulusal hakem sınav sonuçları açıklanmış olup sınava ilimizden katılan 14 hakem arkadaşımız sınavda başarılı olmuştur. Hakemlerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz. Sınav sonuçları için tıklayınız...

HAKEM KLASMAN SINAVI SONUÇLARI

     09.10.2017 tarihinde ilimizde yapılan hakem klasman sınavı sonuçları açıklanmış olup sınavda başarılı olan hakemlerimizi tebrik ediyoruz. Klasman sınavı sonuçları için tıklayınız...

HAKEM SEMİNERİ ve KLASMAN SINAVI

     Federasyonumuz M.H.K. üyesi Ali İhsan ORHON tarafından 10 Eylül 2017 Pazar günü Atatürk Spor Salonunda hakem semineri ve klasman sınavı yapılmış olup fotoğraflar için tıklayınız...
:Кушаю:

Takvim
Saat
Üyelik Girişi
Hava Durumu
Anlık
Yarın
27° 30° 20°